Wybór czynności
strona główna  |   zaloguj się  |   utwórz konto  |   regulamin  |   FAQ  |   pomoc 
Kontakt do obsługi serwisu: mtp24@mtp.pl  

SZANOWNI PAŃSTWO, REJESTRACJA ONLINE ZOSTANIE ZAKOŃCZONA W CZWARTEK 18.10.2018 O GODZ. 12:00. W CELU REJESTRACJI I OTRZYMANIA BEZPŁATNEJ WEJŚCIÓWKI ZAPRASZAMY DO STREFY WELCOME - RECEPCJI WYDARZENIA MOOD CONCEPT DO CENTRUM EXPO XXI WARSZAWA, UL. PRĄDZYŃSKIEGO 12/14.

DO ZOBACZENIA!

...

ZAPRASZAMY NA NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE TARGI MEBLI, WNĘTRZ I DESIGNU W WARSZAWIE
W DNIACH 19-21.10.2018 MOOD CONCEPT to wydarzenie promujące ideę najlepszego, oryginalnego wzornictwa. Ekspozycja będzie koncentrowała się szczególnie na produktach o wysokiej jakości wykonania i ponadprzeciętnych walorach użytkowych. Zwiedzający znajdą tu wyselekcjonowaną ofertę najnowszych kolekcji wnętrzarskich marek premium. Z nami są już takie marki jak: Natuzzi, Kartell, Ligne Roset, Terzani, Artemide. W dniu 19 października 2018 (piątek) wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja ‘Inspiracja czy plagiat?’ organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem LOVE Original. Więcej informacji: www.moodconcept.pl

...

Jesteś projektantem lub architektem wnętrz, zawodowo działasz w obszarze aranżacji wnętrz, zajmujesz się projektowaniem produktów do wyposażenia wnętrz i wybierasz się na targi MOOD CONCEPT 2018 ….

...

… I nie masz jeszcze biletu? Wybierz opcję ‘Odbierz bezpłatny bilet”. Wypełnij krótką ankietę na temat swojej firmy, wskaż osoby które planują udział w targach, poczekaj na potwierdzenie i zwrotnego maila z gotowymi do wydruku biletami. Koniecznie zabierz wydrukowane bilety ze sobą do Warszawy!

...

… Otrzymałeś zaproszenie na targi MOOD CONCEPT 2018 od organizatora targów lub partnera handlowego? Wybierz opcję ‘Aktywowanie zaproszenia’. Wypełnij krótką ankietę na temat swojej firmy, aktywuj zaproszenia dla konkretnych osób podając każdorazowo indywidualny numer zaproszenia znajdujący się pod kodem kreskowym. Koniecznie zabierz zaproszenia ze sobą do Warszawy!


Co chcą Państwo zrobić?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact