Wybór czynności
strona główna  |   zaloguj się  |   utwórz konto  |   regulamin  |   FAQ  |   pomoc 
Kontakt do obsługi serwisu: mtp24@mtp.pl  
AKREDYTACJA NA BEZPŁATNE BILETY ONLINE DO 16.10.2019

MOOD CONCEPT – WZORNICTWO DLA DOMU, BIURA, HOTELU

WARSZAWA 17-19.10.2019

...

Jesienią w warszawskim centrum wystawienniczym EXPO XXI królować będzie oryginalne, kreatywne i odpowiedzialne wzornictwo. A to za sprawą MOOD CONCEPT 2019, którego druga edycja odbędzie się tu od 17 do 19 października. Formuła wydarzenia, podczas którego miłośnicy pięknych wnętrz znajdą oryginalne inspiracje wzornicze, została rozszerzona o nowe strefy tematyczne a prelekcje i dyskusje toczone na kilku scenach skupione będą wokół najbardziej aktualnych trendów.

Tematyka wydarzenia, które dotąd koncentrowało się na promocji oryginalnego wzornictwa w segmencie HOME, wzbogaciła się o ekspozycje związane z wnętrzami OFFICE i HOTEL. Częścią wspólną prezentującą rozwiązania dla wszystkich segmentów będzie strefa inteligentnych rozwiązań SMART oraz strefa ART.

Więcej informacji: www.moodconcept.pl.

...

• … I nie masz jeszcze biletu? Wybierz opcję ‘Odbierz bezpłatny bilet”. Wypełnij krótką ankietę na temat swojej firmy, wskaż osoby które planują udział w wydarzeniu, poczekaj na potwierdzenie i zwrotnego maila z gotowymi do wydruku biletami.

Koniecznie zabierz wydrukowane bilety ze sobą do Warszawy!

...

• … Otrzymałeś zaproszenie na targi MOOD CONCEPT 2019 od organizatora targów lub partnera handlowego? Wybierz opcję ‘Aktywowanie zaproszenia’. Wypełnij krótką ankietę na temat swojej firmy, aktywuj zaproszenia dla konkretnych osób podając każdorazowo indywidualny numer zaproszenia znajdujący się pod kodem kreskowym.

Koniecznie zabierz zaproszenia ze sobą do Warszawy!

...

Wszystkich miłośników oryginalnego wzornictwa nie działających w branży jako profesjonalista zapraszamy do zakupu biletów na tobilet.pl


Co chcą Państwo zrobić?

Aktywować zaproszenie
aktywacja czynna do  19.10.2019 17:00
Odebrać bezpłatny bilet
rejestracja czynna do  16.10.2019 23:59
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact